Jesteś tutaj: Strona główna » Archiwum ofert pracy

ARCHIWUM OGŁOSZEŃ PRACA.PL
UWAGA !!  Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenia, gdyż z całą pewnością nie są one aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Nadawca: -- Dane ukryte --
Data: 15 grudnia 2004  20:27
Temat: Wpisywanie danych do bazy - W domu

Og?oszenie nr 28/2004-12-15 z dnia 2004-12-15

Tytu? / Stanowisko:
    Wpisywanie danych do bazy

Miejsce wykonywania pracy:
    Polska / W domu

Opis stanowiska:
    Praca mo?e by? wykonywana w domu

Wymagania:
    Sta?y dost?p do internetu i sumienno??

Podsumowanie:
    dowolny czas pracy

Forma kontaktu:
    schlucker@polonia-center.de

Informacje o firmie:
    Nasza firma zajmuje si? promowaniem turystyki polskiej za granic?

Dane teleadresowe:

Polonia-Center GbR
Schlucker
ul. E 2,9
68-159 MANNHEIM

Niemcy
tel: +48 62 11225472
http://www.polonia-center.de, email: schlucker@polonia-center.de

  <- Cofnij   lub   Powrót na stronę główną         Następny->