Jesteś tutaj: Strona główna » Archiwum ofert pracy

ARCHIWUM OGŁOSZEŃ PRACA.PL
UWAGA !!  Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenia, gdyż z całą pewnością nie są one aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Nadawca: -- Dane ukryte --
Data: 10 lutego 2005  10:57
Temat: Opiekunka do dziecka z zamieszkaniem - Warszawa

Og?oszenie nr 012/10/02/2005 z dnia 2005-02-10

Tytu? / Stanowisko:
Opiekunka do dziecka z zamieszkaniem

Miejsce wykonywania pracy:
Polska / Mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:
Opieka nad 10 -letnim ch?opcem, koordynowanie jego obowi?zkow szkolnych oraz wymyslanie zaj?? pozalekcyjnych, opieka nad mieszkaniem -prasowanie sprz?tenie.

Wymagania:
osoba uczciwa,kreatywna, pogodna,wyczulona na punkcie czysto?ci, doskonale realizuj?ca swoje obowi?zki.Ch?tnie dyspozycyjna studentka, ale niekoniecznie.

Podsumowanie:
700 z? netto +mieszkanie, wy?ywienie itp.

Forma kontaktu:
najchetniej e-mail: dkopycka@interia.pl
lub tel. 0695557227(w godz.13.30-15.00)

Informacje o firmie:
Prywatne og?oszenie

Dane teleadresowe:

og?oszenie prywatne
Diana Kopycka
ul. ....
..-.. Warszawa
Mazowieckie
Polska
tel: +48 ..
email: dkopycka@interia.pl

  <- Cofnij   lub   Powrót na stronę główną         Następny->