Jesteś tutaj: Strona główna » Archiwum ofert pracy

ARCHIWUM OGŁOSZEŃ PRACA.PL
UWAGA !!  Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenia, gdyż z całą pewnością nie są one aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Nadawca: -- Dane ukryte --
Data: 29 marca 2005  19:01
Temat: Opiekunka do dziecka - Norymberga/niemcy

Og?oszenie nr 015/29/03/2005 z dnia 2005-03-29

Tytu? / Stanowisko:
Opiekunka do dziecka

Miejsce wykonywania pracy:
Niemcy / Wszystkie / Norymberga/niemcy

Opis stanowiska:
Potrzebna opiekunka do dziecka /gosposia do pracy w niemczech. Bardzo dobre warunki. Zakwaterowanie i wyzywienie gratis.

Wymagania:
Wiek powy?ej 25 lat, podstawowa znajomosc niemieckiego lub angielskiego

Podsumowanie:
bardzo dobre warunki

Forma kontaktu:
tel. 501749911

Informacje o firmie:
Mlode ma?zenstwo w niemczech

Dane teleadresowe:

c
krzysztof M
ul. Skawce 180
34-106 Mucharz
Ma?opolskie
Polska
tel: +48 501749911
email: sqeldow@interia.pl

  <- Cofnij   lub   Powrót na stronę główną         Następny->