Jesteś tutaj: Strona główna » Archiwum ofert pracy

ARCHIWUM OGŁOSZEŃ PRACA.PL
UWAGA !!  Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenia, gdyż z całą pewnością nie są one aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Nadawca: -- Dane ukryte --
Data: 06 kwietnia 2005  09:40
Temat: Obs?uga klienta - Bytom

Og?oszenie nr 068/06/04/2005 z dnia 2005-04-06

Tytu? / Stanowisko:
Obs?uga klienta

Miejsce wykonywania pracy:
Polska / ?l?skie / Bytom

Opis stanowiska:
obs?uga klienta, urz?dze? biurowych

Wymagania:
Wykszta?cenie min srednie najlepiej techniczne budowlane, praktyka w handlu,znajomo?? zagadnie? kadrowych i ksi?gowych, obs?uga kasy fiskalnej, umiejetno?? prowadzenia biura i prowadzenia rozm?w z klientami.

Podsumowanie:
p?aca do uzgodnienia, ztrudnienie na umow? o prac?

Forma kontaktu:
tel 032 387 09 24 0601 86 00 22

Informacje o firmie:
Sprzeda?, monta? bram, ogrodze?, automat?w

Dane teleadresowe:

F.H.U. RELEW 2
LECH WAWRZYNIAK
ul. ?OKIETKA 17
41-935 BYTOM
?l?skie
Polska
tel: +48 32 289 22 83
fax:+48 32 289 22 83
RELEW.COM, email: relew@onet.pl

  <- Cofnij   lub   Powrót na stronę główną         Następny->