Jesteś tutaj: Strona główna » Archiwum ofert pracy

ARCHIWUM OGŁOSZEŃ PRACA.PL
UWAGA !!  Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenia, gdyż z całą pewnością nie są one aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Nadawca: -- Dane ukryte --
Data: 16 kwietnia 2005  08:19
Temat: Kucharza/kuchark? - Sopot

Og?oszenie nr 040/16/04/2005 z dnia 2005-04-16

Tytu? / Stanowisko:
Kucharza/kuchark?

Miejsce wykonywania pracy:
Polska / Pomorskie / Sopot

Opis stanowiska:
praca w hotelowej kuchni

Wymagania:
wykszta?cenie w kierunku, do?wiadczenie w zawodzie

Podsumowanie:
sta?? prace

Forma kontaktu:
CV oraz list motywacyjny kierowa? na adres Hotel Europa
al. Niepodleg?o?ci 766 Sopot 81-868

Informacje o firmie:
Jest to hotel trzy gwiazdkowy

Dane teleadresowe:

Us?ugi Hotelarskie i Gastronomiczne Agata Unczur
Przemys?aw Czubak
ul. al.Niepodleg?o?ci 766
81-868 Sopot
Pomorskie
Polska
tel: +48 58 5514490
fax:=+4 58 5514465
hotel@hotel-europa.com.pl, email: hotel@hotel-europa.com.pl

  <- Cofnij   lub   Powrót na stronę główną         Następny->