Jesteś tutaj: Strona główna » Archiwum ofert pracy

ARCHIWUM OGŁOSZEŃ PRACA.PL
UWAGA !!  Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenia, gdyż z całą pewnością nie są one aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Nadawca: -- Dane ukryte --
Data: 08 pa?dziernika 2004  20:24
Temat: RZEZNIK, MASARZ - Praca w Holandii

AB Groep BV
Eindhoven

Stanowisko: RZEZNIK, MASARZ

Zadania:
Praca w przemysle przetworstwa miesnego.
Polega na szybkim (przy tasmie) odcinaniu miesa od kosci.

Wymagania:
Wazny paszport,dyplom ukonczenia szkoly lub zawodu, CV w jezyku niemieckim lub angielskim, doswiadczenie zawodowe, zdecydowanie na szybki wyjazd do pracy.

Podsumowanie: Gwarantujemy roczne kontrakty z mozliwoscia przedluzenia, stawke godzinna 6 euro, zakwaterowanie na koszt pracodawcy.

firma: AB Groep BV

ulica: Leenderweg 41
kod/miasto: 56-14H Eindhoven/ HOLANDIA
panstwo: Holandia
telefon: +31 61 8084750
email: marnich@hetnet.nl

  <- Cofnij   lub   Powrót na stronę główną         Następny->