Jesteś tutaj: Strona główna » Archiwum ofert pracy

ARCHIWUM OGŁOSZEŃ PRACA.PL
UWAGA !!  Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenia, gdyż z całą pewnością nie są one aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Nadawca: -- Dane ukryte --
Data: 10 grudnia 2004  10:00
Temat: Opiekunka do dzieci i pomoc przy prowadzeniu domu - Bawaria

Og?oszenie nr 9/2004-12-10 z dnia 2004-12-10

Tytu? / Stanowisko:
    Opiekunka do dzieci i pomoc przy prowadzeniu domu

Miejsce wykonywania pracy:
    Niemcy / Bawaria

Opis stanowiska:
    Rozina z Niemiec zatrudni wolna kobiete bez zobowiazan do opieki nad dziecmi i pomocy przy prowadzeniu domu. Poczatek pracy od ok. 01.04.2005 na czas nieokreslony (ok. 3-5 lat) z mozliwoscia przedluzenia.

Wymagania:
    Aktualne zezwolenie na pobyt i prace na terenie Niemiec. Znajomosc jezyka niemieckiego w podstawowym stopniu komunikacyjnym. Min. wyksztalcenie srednie. Doswiadczenie w opiece nad malymi dziecmi i zaradnosc przy prowadzeniu domu.

Podsumowanie:
    Zapewniamy rodzinna atmosfere, wlasny pokoj i wyzywienie.

Forma kontaktu:
    Zainteresowane osoby prosimy przeslac CV, list motywacyjny wraz ze zdjeciem, podac wymagana stawke miesieczna i (tel.) numer kontaktowy na e-mail: siegmund.mrasek@conceptas.de lub adres: conceptAS GmbH, Bahnhofstra?e 17, 94315 Straubing, Niemcy

Informacje o firmie:
    Zatrudnimy opiekunke do dzieci i pomoc domowa

Dane teleadresowe:

conceptAS GmbH
Herr Mrasek
ul. Bahnhofstra?e 17
94-315 Straubing

Niemcy
tel: +48
email: siegmund.mrasek@conceptas.de

  <- Cofnij   lub   Powrót na stronę główną         Następny->