Jesteś tutaj: Strona główna » Archiwum ofert pracy

ARCHIWUM OGŁOSZEŃ PRACA.PL
UWAGA !!  Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenia, gdyż z całą pewnością nie są one aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Nadawca: -- Dane ukryte --
Data: 27 kwietnia 2005  14:44
Temat: Pomoc Kuchenna - Warszawa

Og?oszenie nr 050/27/04/2005 z dnia 2005-04-27

Tytu? / Stanowisko:
Pomoc Kuchenna

Miejsce wykonywania pracy:
Polska / Mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:
Pomoc w kuchni.

Wymagania:
Umiej?tno?? wykonywania czynno?ci.
Posiadanie aktualnych za?wiadcze? lekarza medycyny pracy dla cel?w sanitarno-epidemiologicznych.

Podsumowanie:
Praca tymczasowa w okresie 01.06.2005r. - 23/30.09.2005r.
Osobie spoza Warszawy zak?ad mo?e zaoferowa? zamieszkanie w pokoju wieloosobowym na terenie zak?adu i wy?ywienie.

Forma kontaktu:
e-mail: zchfelic@wp.pl
tel./fax. 022- 811 25 80

Informacje o firmie:
Dom opieki dla chronicznie chorych kobiet, prowadzony przez Siostry Felicjanki od 1935r.

Dane teleadresowe:

Zak?ad dla Chronicznie Chorych Kobiet
S. Paula Naro?na
ul. ?ywiczna 40
03-179 Warszawa
Mazowieckie
Polska
tel: +48 22 811 25 80
fax:+48 22 811 25 80
email: zchfelic@wp.pl

  <- Cofnij   lub   Powrót na stronę główną         Następny->