Najnowsze oferty pracy

  • Trainee in Procurement Operations

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat
    2 dni
    Specifically, you will: Supporting Arla’s colleagues in answering queries via Service Hub tool. Providing high service level to stakeholders and building strong collaboration. Supporting improvements implementation within the team. Ensure delivery of operational KPIs within own area. Solving price...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice Asystent ds. Zakupów Gliwice
Asystent / Asystentka działu Zarządzania Zamówieniami z językiem niemieckim

BMZ Poland Sp. z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
3151 dni temu

BMZ Poland Sp. z o.o., jest częścią międzynarodowej korporacji założonej w 1994 r. w Niemczech. Obecnie jest liderem wśród europejskich producentów zestawów bateryjnych dla przemysłu ogrodniczego i medycznego. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji inteligentnych systemów podtrzymywania energii.

 Aktualnie BMZ Poland poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz zapewnianie dobrego poziomu komunikacji z nimi;

  • odpowiadanie na bieżące potrzeby klienta w zakresie realizacji powierzonych zleceń;

  • monitorowanie stopnia realizacji zamówień klienta;

  • odpowiedzialność za całokształt działań związanych z transakcjami – od złożenia zamówienia przez klienta do momentu wysyłki;

  • wystawianie faktur sprzedażowych;

  • komunikacja z działem Internal Sales w centrali firmy w Niemczech jak również z klientami w Europie Zachodniej;

  • ścisła współpraca z działami sprzedaży, planowania, zakupów oraz produkcji;

  • uczestnictwo w spotkaniach z klientami;

  • przygotowywanie ofert handlowych;

  • prognozowanie sprzedaży i analiza planów produkcyjnych;

  • monitorowanie realizacji planu produkcyjnego;

  • analiza danych sprzedażowych i przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących działu;

  • prace administracyjno-biurowe.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe: techniczne lub ekonomiczne;

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym – warunek konieczny;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym – warunek konieczny;

  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office, zwłaszcza Microsoft Excel;

  • umiejętność organizacji pracy własnej, bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność w działaniu;

  • wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w grupie, komunikatywność;

  • motywacja do pracy i chęć do podjęcia nowych wyzwań, nauki;

  • odpowiedzialność, sumienność, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu;

  • dobrze rozwinięte zdolności analityczne, łatwość pracy z liczbami;

  • znajomość procesów logistycznych w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem;

  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • dobre warunki pracy, pracę ze specjalistami w międzynarodowym środowisku;

  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, naukę języków obcych.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).