Asystent / Asystentka w Dziale Technicznym

Dussmann Polska Sp. z o. o.

Warszawa

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 1895793, z dnia 2018-02-08

Międzynarodowa firma z branży FM, w związku z intensywnym rozwojem, zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

  • Samodzielne nadzorowanie działalności operacyjnej obiektów wg ustalonych wytycznych,
  • Współpraca z Kierownikami Technicznymi w zakresie bieżącej działalności operacyjnej – PPM,   budżety, podwykonawcy, rozliczenia,
  • Bieżące raportowanie,
  • Analiza dokumentacji technicznej obiektów,
  • Wykonywanie inwentaryzacji urządzeń i instalacji w obiektach,
  • Współpraca i negocjacje z podwykonawcami,
  • Analiza protokołów po wykonaniu przeglądów,
  • Ofertowanie prac dodatkowych / napraw,
  • Świadczenie usług doradczych wobec Klientów służących wyborowi, optymalnych rozwiązań na danym obiekcie,
  • Monitorowanie zmian i systematycznie uaktualnianie wiedzy z zakresu obowiązujących przepisów prawnych, prawa budowlanego, norm, DTR i innych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego o kierunku technicznym/lub w trakcie studiów,
  • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego,
  • Znajomości zagadnień obsługi technicznej obiektów,
  • Wiedzy z zakresu instalacji budynkowych oraz znajomość przepisów dotyczących ich eksploatacji,
  • Umiejętności organizacji pracy.

Oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w "biurowych godzinach pracy" z możliwością krótkich wyjazdów na terenie Warszawy (wymagane prawo jazdy kat. B),
  • Pakiety medyczne,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne do pracy sprzęty,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Poznaj

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Dlaczego warto?

Oferujemy: pracę w międzynarodowej firmie, pensję wypłacaną zawsze na czas, konkurencyjne warunki zatrudnienia – doceniamy doświadczenie i wiedzę, wsparcie pozostałych pracowników – niezależnie od tego, na jakim stanowisku zaczynasz, możesz liczyć na pomoc ze strony kolegów/przełożonego/pracowników centrali.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Specjalista ds. dokumentacji technicznej zajmuje się przygotowywaniem oraz aktualizacją firmowej dokumentacji technicznej. Do jego obowiązków należy również kontakt ze zleceniodawcami i klientami oraz nadzór nad bazami danych, jak również uczestnictwo w procesie zarządzania informacjami o zmianach produktowych. Specjalista ds. dokumentacji technicznej ...
Specjalista ds. dokumentacji technicznej Praca Specjalista ds. dokumentacji technicznej