Asystent / Asystentka Zarządu

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 1902269, z dnia 2018-02-13

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Koordynacja kalendarza spotkań Zarządu,
  • Organizacja spotkań biznesowych i okolicznościowych oraz podróży służbowych i prywatnych Zarządu,
  • Kompleksowe zarządzanie projektami zleconymi przez Zarząd – m.in. organizacja eventów, działania marketingowe,
  • Współpraca z Office Managerem w ramach koordynacji pracy biura Zarządu,
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i partnerami biznesowymi,
  • Sporządzanie zestawień, raportów, prezentacji na potrzeby Zarządu,
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz dokumentacji,
  • Budowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Asystenta/tki Zarządu – warunek konieczny,
  • Prawo jazdy kat. B – doświadczenie w wieloletniej, bezkolizyjnej jeździe –warunek konieczny,
  • Wysoka dyspozycyjność – zadaniowy czas pracy,
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Wyższe wykształcenie mile widziane,
  • Ponadprzeciętne zdolności organizacyjne,
  • Wielozadaniowość, umiejętność kreowania niestandardowych rozwiązań,
  • Samodzielność oraz zaangażowanie,
  • Umiejętność zarządzania sobą w czasie,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Power Point, MS Excel).

Oferujemy

  • Maksymalną samodzielność i odpowiedzialność na powierzonym stanowisku,
  • Stabilne zatrudnienie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bardzo atrakcyjne warunki finansowe
  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon, laptop,
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport.

Poznaj stanowisko: Asystentka Zarządu

Asystentka zarządu to osoba, która otrzymuje poważniejsze zadania niż sekretarka, jest to samodzielne stanowisko. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za wspomaganie Zarządu w wykonywaniu obowiązków służbowych oraz sprawne funkcjonowanie biura Zarządu. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, prowadzenie kalendarza spotkań zarządu, ...
Asystentka Zarządu Praca Asystentka Zarządu