Zobacz więcej ofert pracy

Asystent ds. celnych z norweskim

Grafton Recruitment
Łódź
praca stacjonarna
2732 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Łódź
Nr ref.: 9-26-40527/PC
Dla naszego klienta - globalnej firmy wyspecjalizowanej w usługach transportowo-logistycznych, która w Łodzi posiada centrum SSC - poszukujemy kandydatów ze znajomością języka norweskiego na stanowisko Asystenta ds. opłat celnych.

Lokalizacja: centrum Łodzi

Główne obowiązki:
  • Kontakt z urzędami celnymi;
  • Prowadzenie transakcji z norweskimi klientami;
  • Przygotowywanie dokumentów do odpraw celnych;
  • Obliczanie ceł i norweskiego podatku VAT;
  • Określanie wartości ceł towarów importowanych.
Requirements:
  • Język norweski - dobra znajomość (min.B1);
  • Język angielski - bardzo dobra znajomość (min. B2);
  • Wykształcenie wyższe;
  • Chęć pracy w godzinach biurowych (8-16) bądź popołudniowych (16-24);
  • Sumienność i dokładność.
Benefits:
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji;
  • Karta Multisport;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenie na życie.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".