Podobne oferty pracy

ACS Słuchmed Sp. z o.o. w związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent ds. Protetyki Słuchu / Sprzedawca
Miejsce pracy: Rzeszów
Zakres obowiązków:
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • pomoc protetykowi słuchu w doborze oraz sprzedaży aparatów słuchowych,
  • kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe bądź średnie,
  • doświadczenie handlowe w pracy z klientem indywidualnym bądź w sprzedaży,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat.B.
Oferujemy:
  • interesującą pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • dobrą atmosferę pracy, motywacyjny system wynagradzania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie C.V. wraz z listem motywacyjnym

z dopiskiem do jakiego miasta składana jest aplikacja

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Asystent medyczny

Starzenie się społeczeństwa i postęp w technologii medycznej sprawiają, że popyt na pracę asystentów medycznych wciąż rośnie. Do ich obowiązków należą czynności związane z obsługą pacjentów i wsparciem dla lekarzy. W skład tych zadań wchodzi zajmowanie się zarówno sprawami administracyjnymi, jak i klinicznymi. Osoby na tym stanowisku budują dobre relacje z pacjentami, wyjaśniają im obowiązujące procedury medyczne, analizują ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl