Asystent ds. rekrutacji pracowników tymczasowych z j. niemieckim

AGENCJA ZATRUDNIENIA KSService sp. z o.o.

Szczecin

Szczecin
Nr ref.: AdsRPTJN/SZN/092017

Twoje zadania będą polegały na:

  • rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych do działu zagranica, weryfikacja znajomości języka obcego
  • obsłudze niezbędnej dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników tymczasowych - program E-Nova
  • kontakcie z Klientami i z Pracownikami w obszarze realizacji projektów rekrutacyjnych (Niemcy i Belgia)
  • kontakcie z pozostałymi działami oraz pracownikami agencji zatrudnienia

Oczekujemy od Ciebie:

  • znajomości języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym
  • samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy
  • rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • czynnego prawa jazdy kategorii B
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest konieczne, ale będzie dodatkowym atutem
  • miele widziani absolwenci lub studenci zaoczni IV lub V roku kierunków ZZL

Dołączając do naszego zespołu zyskujesz:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00
  • możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia i umiejętności niezbędnych w pracy rekrutera,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • możliwość podnoszenia własnych kompetencji oraz rozwoju zawodowego
  • pracę w miłej atmosferze- możliwość wyjazdów służbowych do Klientów za granicą - Niemcy, Belgia
  • kartę Multisport

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. Rekrutacji

Konsultant ds. rekrutacji jest to osoba - wyspecjalizowana w zakresie rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla, wykorzystywanie różnych narzędzi rekrutacyjnych i prowadzenia procesu rekrutacji, selekcji. Poza tym, odpowiada on za poszukiwanie kandydatów zgodnie z oczekiwanym ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl