Asystent Działu Księgowości

Festo Sp. z o.o.

Janki (15 km od centrum Warszawy)

5 dni temu

Festo to światowy lider w branży automatyki i pneumatyki przemysłowej. Firma zatrudnia ponad 18 000 pracowników i posiada kilkaset lokalizacji na wszystkich kontynentach.

Miejsce pracy: Janki (15 km od centrum Warszawy)

Opis stanowiska:

Poszukujemy Studenta/Studentki kierunku Finanse i Rachunkowość (lub pokrewny).

Do zadań tej osoby będzie należało wsparcie Działu Księgowości w zakresie bieżących zadań.

Oferujemy:
  • Cenne doświadczenie zawodowe

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia od zaraz

  • Możliwość dojazdu do pracy busem z Centrum W-wy do siedziby w Jankach

  • Pracę w godz. 8:00-16:00 lub wg elastycznego grafiku

Poznaj stanowisko: Asystent Działu Księgowości

Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspierała zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, ...
Asystent Działu Księgowości Praca Asystent Działu Księgowości

Rekrutują z Praca.pl