Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1786151, z dnia 2017-09-15

Fundacja DKMS (organizacja pożytku publicznego) jest największym ośrodkiem Dawców szpiku i komórek macierzystych w Polsce z ponad 1 400 000 zarejestrowanych Dawców. Została założona w 2008 roku, jest członkiem międzynarodowej grupy DKMS, która przewodzi w walce z rakiem krwi – posiada prawie 8 milionów zarejestrowanych Dawców na całym świecie. Każdego dnia co najmniej 18 Pacjentów otrzymuje komórki macierzyste i tym samym szansę na drugie życie od Dawców z baz DKMS.

Misją DKMS jest pomoc tak wielu Pacjentom jak to tylko możliwe poprzez rejestrowanie potencjalnych Dawców i utrzymywanie kontaktu z Dawcami komórek macierzystych i szpiku w Polsce.

Dział Medyczny Fundacji DKMS poszukuje pracowników na stanowisko:

Asystent działu Typizacji Potwierdzającej

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Zadania asystenta:

  • Zapewnienie wsparcia koordynatorom pracującym w dziale typizacji potwierdzającej w zakresie organizacji badań wstępnych dla potencjalnych dawców komórek macierzystych i szpiku kostnego

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie medyczne, biologiczne lub biotechnologiczne
  • Konieczna znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym (sprawdzana podczas rozmowy rekrutacyjnej)
  • Mile widziana znajomość specyfiki działania organizacji pozarządowych
  • Umiejętność koordynowania wielu zadań równocześnie
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji z nowymi osobami
  • Przyjazne prowadzenie rozmów telefonicznych
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (bazy danych, MS-Office)
  • Wysoka odpowiedzialność i kultura osobista

Oferujemy

  • Pracę w wymiarze 35-40 godzin tygodniowo
  • Możliwość rozwoju osobistego w szybko rozwijającej się Fundacji działającej w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w wysoko zmotywowanym zespole i miłej atmosferze

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl