Najnowsze oferty pracy

  • Trainee in Procurement Operations

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat
    23 godz.
    Specifically, you will: Supporting Arla’s colleagues in answering queries via Service Hub tool. Providing high service level to stakeholders and building strong collaboration. Supporting improvements implementation within the team. Ensure delivery of operational KPIs within own area. Solving price...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent Działu Zakupów

EET Europarts Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
3326 dni temu

Ogłoszenie numer: 645814, z dnia 2015-03-11

Międzynarodowa dynamicznie rozwijająca się firma dystrybucyjna z branży IT,
poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • kontakt z międzynarodowymi dostawcami

  • aktualizacja terminów dostaw

  • uzgadnianie dokumentacji zakupowej

  • przygotowanie raportów zakupów

  • analiza aktualnych stanów magazynowych

Wymagania

  • dobra znajomość j. angielskiego

  • umiejętności komunikacyjne

  • wykształcenie minimum średnie

  • determinacja i konsekwencja w działaniu

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • szkolenia

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • przyjazną atmosferę