Podobne oferty pracy

tempus.jpg

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego Sp. z o.o. Sp. Komandytowa (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego.

Obecnie dla naszego Międzynarodowego Klienta z branży samochodowej, o ugruntowanej pozycji rynkowej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystent Finansowy
Miejsce pracy: Ksawerów k. Łodzi

Opis stanowiska:

  • współpraca z Kontrahentami (również zagranicznymi, wymagana znajomość j. ang)
  • wprowadzanie Faktur i innych dokumentów do rejestru,
  • obsługa Faktur, ewidencjonowanie, wystawianie,
  • kontrolowanie terminów płatności,
  • obsługa korespondencji,
  • realizacja zadań administracyjno - kadrowych.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie ekonomiczne lub,
  • ukończony kurs z zakresu księgowości, finansów,
  • min. roczne doświadczenie na stanowisku związanym z księgowością (mile widziane)
  • obsługa Pakietu MS Office w stopniu bardzo dobrym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętności interpersonalne,
  • umiejętności organizacji czasu pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie: 2500 zł netto,
  • pracę poniedziałek - piątek w godz.: 8:00-16:00,
  • możliwość poszerzenia wiedzy praktycznej z dziedziny księgowości, finansów,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • stałe godziny pracy,
  • stabilną i rozwijającą pracę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Jesteśmy nastawieni na dłuższą współpracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Poznaj

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A

Działalność polegającą na wspieraniu przedsięwzięć kadrowych rozpoczęliśmy w 1998 roku. Zatrudnianie odpowiednich osób było jednym z zadań, jakie realizowaliśmy przy okazji udziału w organizacji targów, imprez plenerowych, dni otwartych. Stopniowo, głównie na skutek docierających do nas sygnałów z rynku, rekrutacja pracowników, tych stałych i tych na sezon, zdominowała nasze działania. Od 2000 roku tym zadaniom poświęcamy cały swój czas.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Raportowania

Specjalista ds. raportowania zajmuje się opracowywaniem raportów finansowych w firmie np. raportów bieżących i okresowych oraz późniejszą ich weryfikacją. Bierze udział w pracach związanych z budżetowaniem i analizą kosztową, budżetowym „zamknięciem miesiąca czy roku” oraz przygotowuje analizy sprawozdawcze np. raporty zarządu czy inne dokumenty wysyłane później do KNF. W przypadku spółek giełdowych ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl