Asystent Inżyniera

MGGP S.A.

Zielona Góra

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 1910015, z dnia 2018-02-12

MGGP S.A. z siedzibą w Tarnowie poszukuje:

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

  • Wykonywanie Raportów Inżyniera (miesięcznych, kwartalnych),  sporządzenie odpowiedniej ilości kopii  raportów w wersji  papierowej i elektronicznej;
  • Przygotowanie miesięcznych materiałów  do Rady Budowy (zestawienie wszystkich tabel, wykresów, istotnych pism w miesiącu, zdjęć);
  • Prowadzenie na bieżąco zestawień tabelarycznych PZJ, PTiOR, Roszczenia, Podwykonawcy.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (absolwent budownictwa lub kierunku pokrewnego);
  • Znajomości pakietu MS Office;
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Doświadczenie związane z budownictwem komunikacyjnym będzie dodatkowym atutem.

Oczekiwane predyspozycje osobowościowe:

  • Odpowiedzialność i samodzielność;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji dużego projektu inwestycyjnego w branży komunikacyjnej.

Poznaj

MGGP S.A.

Jesteśmy polską firmą inżynieryjno-konsultingową działającą na rynku od 1998 roku.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu inżynierii, architektury oraz geoinformacji.

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy

Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Inżynier Budowy Praca Inżynier Budowy