Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Asystent/ka Dyrektora Operacyjnego

Provident Polska S.A.
Poznań
praca stacjonarna
4686 dni temu

Provident Polska S.A. należy do notowanej na londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych grupy International Personal Finance. Korzenie firmy sięgają 1880 r. Spółka jest liderem na rynku szybkich pożyczek konsumenckich i jednym z największych brytyjskich pracodawców w kraju.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań

Nr Ref.: 12/03/WZ

Zadania:
  • Cykliczne zbieranie wyników operacyjnych od pracowników terenowych Spółki
  • Przygotowywanie analiz i zestawień dotyczących wyników operacyjnych dla Dyrektora Działu Operacyjnego oraz Kierowników Okręgowych
  • Przygotowywanie prezentacji w programie Power Point dotyczących wyników operacyjnych
  • Wspieranie Dyrektora Operacyjnego w pracach administracyjnych tj. prowadzenie kalendarza spotkań, rezerwacja podróży służbowych, hoteli
  • Prowadzenie agendy, organizacja i koordynacja spotkań operacyjnych w Biurze Głównym oraz w oddziałach Spółki
Wymagania:
  • Min.  rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w tym zaawansowana znajomość Excela oraz Power Point)
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Dokładność i rzetelność w przygotowywaniu dokumentów
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w renomowanej, stabilnej firmie międzynarodowej oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju