Najnowsze oferty pracy

  • Trainee in Procurement Operations

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat
    16 godz.
    Specifically, you will: Supporting Arla’s colleagues in answering queries via Service Hub tool. Providing high service level to stakeholders and building strong collaboration. Supporting improvements implementation within the team. Ensure delivery of operational KPIs within own area. Solving price...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent/ka Kupca

Natura Sp. z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
2493 dni temu

Drogerie Natura, to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.
Pierwszą drogerię otworzyliśmy w 1997 roku, a dziś mamy już ponad 280 sklepów.

Jeśli chcesz rozpocząć lub kontynuować swoją drogę zawodową w Dziale Zakupów, a kosmetyki są Twoją pasją, to zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje zadania?
  • Wsparcie Category Managera w bieżących działaniach,
  • Współudział w rozwoju kategorii,
  • Pozyskiwanie ofert w ramach wyznaczonych kategorii,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji  z dostawcami,
  • Monitorowanie i analiza rynku,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień.
Co jest dla nas ważne?
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe: handel zagraniczny, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne,
  • Kreatywność w wyszukiwaniu nowych rozwiązań oraz umiejętność analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Samodzielność w działaniu, dokładność i skrupulatność.
Oferujemy Ci:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole profesjonalistów,
  • Bony rabatowe na zakupy w drogeriach natura.