Najnowsze oferty pracy

  • Trainee in Procurement Operations

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat
    5 dni
    Specifically, you will: Supporting Arla’s colleagues in answering queries via Service Hub tool. Providing high service level to stakeholders and building strong collaboration. Supporting improvements implementation within the team. Ensure delivery of operational KPIs within own area. Solving price...
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Asystent ds. Zakupów Kraków
Asystent/ka w dziale Procesu Zakupowego

NEXTEER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o. o.
Kraków
praca stacjonarna
2568 dni temu
CZY JESTEŚ GOTÓW POKIEROWAĆ SWOJĄ PRZYSZŁOŚCIĄ W NEXTEER?

Nexteer Automotive jest globalnym koncernem motoryzacyjnym, który czerpie z ponad 100-letniego doświadczenia w produkcji systemów sterowania. Nasza praca zwiększa bezpieczeństwo i komfort prowadzenia milionów kierowców na całym świecie.

Skupiamy się na dostarczaniu przyjaznych dla środowiska systemów sterowania i układów napędowych, zoptymalizowanych pod kątem maksymalnej wydajności i całkowitej integracji pojazdu. Na całym świecie zatrudniamy 12 000 osób, które łączy pasja do tworzenia innowacyjnych systemów kierowniczych.

Pracę w Nexteer porównujemy do sportu zespołowego, którego zasady są proste: działamy z wielkim zapałem i dużym poczuciem obowiązku. Budujemy silne relacje, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Dzięki wiarygodnemu dialogowi, czerpiemy z doświadczeń innych oraz liczymy się ze zdaniem naszych współpracowników. Czy jesteś gotów przyłączyć się do naszego zespołu?

STANOWISKO
ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Systemy i dokumentacja:

  • pomoc techniczna i merytoryczna przy systemach użytkowanych przez dział GSM w Europie,
  • przygotowywanie prostych prezentacji oraz zestawień danych,
  • pomoc przy przeprowadzaniu audytów wewnętrznych.

Sourcing Decision Matrix:

  • sprawdzanie Sourcing Decision Matrix (dokument wewnętrzny) pod względem zgodności z ofertą dostawcy, procedurami globalnymi i regionalnymi instrukcjami,
  • wyjaśnianie z kupcami wszelkich niejasności i rozbieżności od oferty dostawcy
    oraz procedur globalnych i instrukcji regionalnych,
  • sprawdzanie kompletności i poprawności dokumentacji załączanej pod Sourcing Decision Matrix.

Raportowanie:

  • pomoc w zakresie zbierania i analizy danych do comiesięcznych raportów wyników działu zakupów,
  • przygotowywanie raportów Cost Recovery,
  • przygotowywanie, analizowanie oraz koordynowanie raportów i track’erów wspomagających pracę kupców, Purchasing Manager’ów oraz grupy procesowej.
WYMAGANIA
  • Status studenta (studia niestacjonarne).
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Power Point.
  • Wysokie zdolności analityczne, komunikacyjne i organizacyjne.
OFERUJEMY
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję rynku.
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży Automotive.
  • Szkolenia wewnętrzne.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Udział w imprezach firmowych.
  • Dodatkowa opieka medyczna.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.
Miejsce pracy

Kraków

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Nadesłane dokumenty powinny zawierać następujące oświadczenie kandydata: "Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o. oraz na ich przetwarzanie i wykorzystywanie zarówno do celów prowadzonej rekrutacji, jak i kolejnych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 r."