Najnowsze oferty pracy

  • Trainee in Procurement Operations

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat
    2 dni
    Specifically, you will: Supporting Arla’s colleagues in answering queries via Service Hub tool. Providing high service level to stakeholders and building strong collaboration. Supporting improvements implementation within the team. Ensure delivery of operational KPIs within own area. Solving price...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent/ka w Dziale Zakupów

WIKA Polska
Włocławek
praca stacjonarna
3227 dni temu

WIKA Polska jest jednym z największych przedsiębiorstw Grupy WIKA, światowego lidera w produkcji urządzeń do pomiaru ciśnienia temperatury i poziomu. Lata doświadczeń oraz wdrażanie i ciągły rozwój nowoczesnych technologii pozwoliły nam na zyskanie pozycji niekwestionowanego lidera w branży. Pomaga nam w tym również stałe podnoszenie poziomu kompetencji i wiedzy naszych pracowników. Jeżeli chcesz zmierzyć się z wzywaniami i wykorzystać swoją szansę rozwoju – Aplikuj do WIKA!

Obecnie do WIKA Polska poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Włocławek
Nr Ref.: PC/AZ/05/15

Główne zadania:
  • realizacja zleceń na zakupy w obszarze rezerwacji biletów lotniczych i hoteli oraz usług gastronomicznych dla gości

  • analiza danych rynkowych, monitorowanie cen

  • minimalizacja kosztów w przydzielonych obszarach zakupu

  • ustalanie warunków handlowych z kontrahentami, negocjacje, zawieranie umów

  • rozwiazywanie bieżących problemów między dostawcami a grupą WIKA

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe

  • mile widziane doświadczenie w dokonywaniu rezerwacji i zakupów biletów, hoteli i usług gastronomicznych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętności analitycznego myślenia,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • systemowe wdrożenie do pracy

  • możliwości rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń zawodowych

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej

  • benefity pozapłacowe

WIKA Alexander Wiegand SE & Co. KG jest renomowanym partnerem i kompetentnym specjalistą w technologii pomiaru ciśnienia, temperatury i poziomu.

Jako rodzinny biznes zapozycjonowany w skali międzynarodowej, z rocznym obrotem 730 milionów Euro, bronimy naszej wiodącej pozycji na światowym rynku. Nasz sukces jest zapewniany przez 7,300 wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników na całym świecie.
WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

WIKA Polska
Dział Personalny
ul. Łęgska 29/35
87-800 Włocławek
Polska

E-mail: kariera@wikapolska.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.