Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dolnośląskie, Świdnica Polska
dolnośląskie, Oleśnica

2016-08-26

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

dolnośląskie, Świdnica

2016-08-26

Przemysł / Produkcja

dolnośląskie, Wrocław

2016-08-25

Przemysł / Produkcja

dolnośląskie, Pietrzykowice, Wrocław

Asystent/Młodszy operator- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Przemysł / Produkcja / dolnośląskie / Polska

Asystent/Młodszy operator
Polska
Asystent/Młodszy operator
Polska
Nr Ref.: 1067650
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Naszym klientem jest firma, będąca liderem w swojej branży. W związku z dalszym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Asystent/Młodszy operator.

Oferta skierowana jest do absolwentów kierunków technicznych (mechanika i budowa maszyn, elektryka lub automatyka) a także do studentów ostatniego roku. Poszukujemy osób, które posiadają już pierwsze doświadczenie w pracy na elektrowniach lub elektrociepłowniach ( w tym także praktyki) oraz znają język angielski w stopniu komunikatywnym.

Oferowana jest interesująca praca w stabilnej i rozwijającej się firmie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl