Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
ASYSTENT PRODUCT MANAGERA – praca w języku angielskim, niemieckim lub francuskim

Software Press sp. z o. o. S.K.
Warszawa
praca stacjonarna
4630 dni temu
301410cbf0dca99763158d6f19e75490.jpg

Software Press sp. z o. o. S.K. to wydawnictwo specjalistycznej prasy międzynarodowej z ponad 15-letnim stażem na rynku Polskim i zagranicznym. Dostarczamy wiedzę z zakresu IT, biznesu, coachingu, bezpieczeństwa w sieci, grafiki i animacji komputerowej. Od roku 2009 jesteśmy obecni głównie w Internecie, tak, by każdy z naszych czytelników, niezależnie od miejsca zamieszkania, miał stały dostęp do wszystkich naszych publikacji.

Rozpoczęliśmy proces rekrutacyjny na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • zdobywanie doświadczenia zawodowego w renomowanym wydawnictwie,
  • możliwość prześledzenia wszystkich etapów powstawania magazynu,
  • stały kontakt z zagadnieniami marketingowymi związanymi z prowadzeniem pisma,
  • duże możliwości AWANSU w ramach organizacji.

Przykładowe zadania:

  • kontakt z firmami współpracującymi z pismem,
  • nawiązywanie kontaktu z firmami (zadania sprzedażowe),
  • pozyskiwanie kontaktów promocyjnych, promocja pisma w sieci,
  • prowadzenie lokalnych akcji promocyjnych,
  • kontakt z innymi mediami, PR, współpraca z partnerami na rynku lokalnym,
  • wsparcie pracy Redaktora Naczelnego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (lub student ostatniego roku).
  • bardzo dobra znajomość jednego z trzech języków - ANGIELSKIEGO, NIEMIECKIEGO lub FRANCUSKIEGO,
  • sprawne poruszanie się w Internecie,
  • obsługa popularnego oprogramowania biurowego,
  • samodzielność, obowiązkowość, dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)