Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Kreślarz Kraków
Asystent Projektanta Konstrukcji Żelbetowych / Kreślarz 3D Zbrojenia

Fair Recruitment
Kraków
praca stacjonarna
2728 dni temu

Naszym klientem jest jeden z wiodących koreańskich producentów wtryskarek tworzyw sztucznych. Firma posiada oddziały w 23 krajach. Między innymi w USA, Chinach i Austrii.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Nr ref.: APK 2110
Opis pracodawcy:

Naszym klientem jest brytyjska firma projektowa, która zajmuje się projektowaniem konstrukcji tymczasowych takich jak rusztowania, szalunki, tymczasowe konstrukcje wsporcze, wzmocnienia fasad itp. Firma wszystkie swoje usługi świadczy dla klientów z Wielkiej Brytanii i Bliskiego Wschodu. Nasz klient posiada oddział w Krakowie który zajmuje się projektowaniem na potrzeby zagranicznych klientów.

Zakres obowiązków:
  • przygotowania rysunków zbrojeniowych a AutoCad i innych programach projektowych (Revit, Tekla Structures

  • współpraca z projektantami w realizacji proejktów

Wymagania
  • Minimum 1,5 roku doświadczenia w projektowaniu konstrukcji żelbetowych.

  • Bardzo dobra znajomość Auto-Cad

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie wyższe techniczne

Mile widziane:
  • Doświadczanie w projektowaniu konstrukcji tymczasowych: rusztowania, szalunki, tymczasowe konstrukcje wsporcze, wzmocnienia fasad, fundamentów itp.

  • Znajomość programów Revit, Tekla Structures

  • Doświadczanie we współpracy z klientami z Wielkiej Brytanii i znajomość tamtejszych przepisów

Pracodawca oferuje
  • Pracę przy innowacyjnych projektach o międzynarodowej ekspozycji

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji