Najnowsze oferty pracy

  • Fryzjer Stylista / Fryzjerka Stylistka

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, Wola Park    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Zakres obowiązków: Samodzielne strzyżenie damskie / męskie, Koloryzacja trwała oraz koloryzacja ton w ton, Wykonywanie zabiegów dostępnych w salonie, Czynne uczestnictwo w procesie obsługi Klienta.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Stylista Pomorskie
Asystent Projektanta Ubioru

ARYTON Sp. z o.o.
pomorskie, Chmielno k/Gdańska
praca stacjonarna
3543 dni temu

Znana na rynku polskim marka ARYTON

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Chmielno k/Gdańska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

Zaangażowanie na każdym etapie cyklu życia produktu, od koncepcji projektu do wprowadzenia produktu do salonu firmowego:

  • Tworzenie tablic inspiracji, planów kolekcji.
  • Udział w konsultacjach.
  • Dobór pasmanterii.
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej.
  • Tworzenie ciekawych stylizacji z oferowanych produktów.

Od kandydatów oczekujemy:
  • Zaangażowania.
  • Poczucia estetyki oraz zainteresowania trendami mody.
  • Wykształcenia kierunkowego (liceum plastyczne, szkoły projektowania, ASP).
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Dobra obsługa programów: CorelDraw, Photoshop oraz MS Excel.
  • Dodatkowym atutem jest doświadczenie w branży.
Oferujemy:
  • Możliwość wpływania na kształt i rozwój kolekcji.
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Ciekawą pracę oraz możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej firmie.