Asystent Projektanta

JAKON Spółka z o.o.

Warszawa

28 dni temu

Generalny Wykonawca i Deweloper

powierzchni mieszkaniowych i przemysłowych

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie koncepcji obiektów budowlanych oraz planów ich zagospodarowania;

  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz wykonawczej;

  • dbałość o zapewnienie zgodności projektów z aktualnymi normami i przepisami budowlanymi;

  • współpraca z zespołem projektantów i pozostałymi działami firmy w zakresie realizowanych projektów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia architektonicznego inżynierskiego lub magisterskiego;

  • doświadczenia przy sporządzaniu projektów budowlanych i wykonawczych;

  • znajomości programów AutoCad, Revit, Sketchup, V-Ray, Corel lub Photoshop, Office;

  • dobrej znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego;

  • dyspozycyjności;

  • samodzielności i odpowiedzialności;

  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • kartę Multisport.

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta

Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Asystent Projektanta Praca Asystent Projektanta