Asystent w dziale księgowości/Finance Assistant

Agencja Doradztwa Personalnego Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.

Wrocław

3429 dni temu

Ogłoszenie numer: 50258, z dnia 2008-10-02

Agencja Doradztwa Personalnego Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.

Agencja Doradztwa Personalnego Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388/2) należy do grupy Trenkwalder Personaldienste AG, która jest jedną z wiodących agencji usług personalnych w Europie z obrotem powyżej 910 mln euro i zatrudnieniem ponad 60 000 pracowników. Trenkwalder działa w 18 krajach Europy. Dla naszego Klienta, Sonoco Poland Packaging Services Sp. z o.o., międzynarodowej firmy produkcyjnej i światowego lidera w branży opakowań, poszukujemy kandydatów we Wrocławiu, na stanowisko:

Asystent w dziale księgowości/Finance Assistant

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Nr Ref.: 69/FA/PP/09/08

 

Opis stanowiska

- wprowadzanie faktur do systemu księgowego, - bieżące wsparcie działu finansowego w zakresie planowania, kontroli, raportowania, analiz, - przygotowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagania

min. 2-3 lata doświadczenia w pracy w księgowości, - bardzo dobra znajomość MS Office oraz programów finansowych, - bardzo dobra znajomość języka angielskiego, - dokładność, skrupulatność, - komunikatywność.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie, - opiekę medyczną, - miłą atmosferę w pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Rekrutują z Praca.pl