Podobne oferty pracy

Asystent w Dziale Obsługi Klienta z j. niemieckim

AGENCJA ZATRUDNIENIA KSService sp. z o.o.

Szczecin

Szczecin
Nr ref.: ADOKJN/SZN/102017

ZADANIA

  • wsparcie techniczne Klientów niemieckich z elementami telesprzedaży
  • telefoniczna obsługa Klientów

WYMAGANIA

  • znajomość j. niemieckiego - poziom B2
  • komunikatywność i otwartość
  • asertywność
  • umiejętności perswazyjne i negocjacyjne mile widziane
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz

OFERUJEMY

  • umowę o pracę z wynagrodzeniem 4000 zł brutto
  • system premiowy co miesiąc
  • szkolenia i kursy
  • kartę Multisport + pakiet zdrowotny
  • dodatek relokacyjny w wysokości 700 zł przez okres 1,5 roku
  • dodatkowe bonusy pozapłacowe: dodatkowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • gratyfikacje finansowe za rekomendację kandydatów

Poznaj stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Klienta

Pracownik Działu Obsługi Klienta (Market) to osoba, która jest odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w danym sektorze sklepu wielobranżowego, a także do obowiązków pracownika tego należy też: dbałość o dobre relacje z klientami, realizacja planów sprzedaży, monitorowanie płatności obsługiwanych klientów, rozpatrywanie reklamacji, kontrola dokumentacji magazynowej, udział w ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl