Najnowsze oferty pracy

  • Trainee in Procurement Operations

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat
    1 dni
    Specifically, you will: Supporting Arla’s colleagues in answering queries via Service Hub tool. Providing high service level to stakeholders and building strong collaboration. Supporting improvements implementation within the team. Ensure delivery of operational KPIs within own area. Solving price...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent w dziale Utrzymania Ruchu

LM Wind Power Blades (Poland) Sp. z o.o.
Goleniów, Goleniów, Łozienica
praca stacjonarna
2635 dni temu

LM Wind Power Blades (Poland) Sp. z o.o. jest światowym liderem w produkcji łopat do turbin wiatrowych.

Z uwagi na rozbudowę zakładu produkcyjnego w Łozienicy poszukujemy kandydatów do pracy.

Zadania i obowiązki:

  • administrowanie procesem zakupów oraz zamówień serwisów zewnętrznych w systemie EAM
  • przygotowywanie wniosków zakupowych na podstawie otrzymanych ofert
  • monitorowanie procesu akceptacji zamówień
  • weryfikacja kosztów rzeczywistych względem kosztów wynikających z ofert i wniosków zakupowych
  • monitorowanie postępu w realizacji wniosków zakupowych oraz terminowości serwisów
  • tworzenie prostej dokumentacji technicznej
  • tworzenie i nadzorowanie instrukcji obsługi maszyn
  • rekomendowanie wymaganych stanów magazynowych części zamiennych na podstawie rewizji obecnych stanów i według stopnia krytyczności części

Kryteria naboru:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy z technologiami kompozytowymi, w zakładzie produkcyjnym będzie atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny: karta multisport, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie grupowe, fundusz integracyjny, prywatna opieka medyczna Medicover, bony świąteczne;
  • umowa o pracę
  • praca w godzinach 8:00 - 16:15
  • niezbędne narzędzia do pracy

Jesteś zainteresowany?

  • Jeżeli poszukujesz pracy dającej poczucie bezpieczeństwa i stabilności zatrudnienia - zgłoś się do LM Wind Power.
  • Jeżeli poszukujesz pracodawcy, który dba o swoich pracowników, traktuje ich jako najważniejsze ogniwo w realizacji celów firmy, tym samym oferuje możliwości rozwoju - zgłoś się do LM Wind Power.
Miejsce pracy: Goleniów, Łozienica
LM Wind Power is the world’s leading supplier of blades and service to the wind industry, and the only supplier that operates on a global basis. The wind turbine industry is becoming increasingly complex, with radical progress made over the last few decades, providing great opportunities for professional development and a work environment that promotes initiative and creativity. If working in a company which creates state-of-the-art technology and processes attracts you, LM Wind Power has a career for you.