Najnowsze oferty pracy

  • Trainee in Procurement Operations

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat
    2 dni
    Specifically, you will: Supporting Arla’s colleagues in answering queries via Service Hub tool. Providing high service level to stakeholders and building strong collaboration. Supporting improvements implementation within the team. Ensure delivery of operational KPIs within own area. Solving price...
Praca.pl Praca śląskie Katowice Asystent ds. Zakupów Katowice
Asystent w dziale zakupów z językie niemieckim.

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
3343 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 7-13-31443/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta międzynarodowa firmay produkcyjnej zlokalizowana w Katowicach poszukujemy osóby zainteresowananej rozpoczęciem pracy na stanowisku Asystent w dziale zakupów z językie niemieckim.

Zakres obowiązków:
- codzienny kontakt z klientami i kontrahentami w języku niemieckim
- administracja dokumentacją zakupową
- kontrola prawidłowości przebiegu procesów zakupowych i transportowych
- prowadzenie statystyk i ewidencji, przygotowywanie raportów związanych z działalnością działu zakupów
- ścisła współpraca z działem handlowym
Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w obsłudze klienta i/lub w dziale handlowym, zakupowym lub logistycznym będzie dodatkowym atutem
- komunikatywność, umiejętność organizacji własnej pracy
- skrupulatność, wysoka kultura osobista
- umiejętność obsługi komputera
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- stabilna praca w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
- bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne)
- możliwość dalszego rozwoju w strukrurach firmy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl .

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/