Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Asystent działu IT Lubuskie
Asystent z językiem duńskim

Experis Warszawa
lubuskie, Gorzów Wlkp.
praca stacjonarna
3626 dni temu

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom, a kandydatom pomagały znaleźć pracę marzeń. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.
Nr Ref.: 778811

Zadania:

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia).
  • Koordynowanie - przyjmowanie, przekazywanie do kolejnych linii wsparcia oraz monitorowanie zgłoszeń użytkowników.
  • Podstawową pomoc w zakresie helpdesk.

Wymagania:
  • Biegła znajomość języka duńskiego (C1).
  • Znajomość dodatkowego języka obcego będzie dodatkowym atutem.
  • Podstawowa znajomość systemu Windows i pakietu MS Office.
  • Zainteresowanie zagadnieniami IT oraz chęci doszkalania się.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia i umowę o pracę
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i codzienny kontakt z językiem obcym
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń (pensja, premia, nagrody)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Kontakt z najnowszymi technologiami IT
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • Dodatki na dojazdy do pracy
  • Pakiet relokacyjny w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.