Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

warmińsko-mazurskie, Toruń

2016-08-24

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

warmińsko-mazurskie
warmińsko-mazurskie, budowy na terenie całego kraju

Audytor Systemów Zarządzania Jakością - Sektor Non-Food- Ogłoszenie archiwalne

Praca SGS Polska Sp. z o.o. / Doradztwo / Konsulting / Kontrola jakości / Przemysł / Produkcja / warmińsko-mazurskie

SGS jest światowym liderem w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, testowania i certyfikacji. SGS jest firmą uznaną za wzór jakości i najwyższych standardów zawodowych. Zatrudnia ponad 85.000 pracowników w sieci ponad 1.800 oddziałów i akredytowanych laboratoriów na całym świecie.

W związku z rozwojem SGS w Polsce, branża Consumer Goods and Retail poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Audytor Systemów Zarządzania Jakością
Sektor Non-Food

Miejsce pracy: cała Polska

Zadania:
  • planowanie procesu audytowego (przygotowanie planu audytu, komunikacja z Klientem, przegląd dokumentacji, zapoznanie się z wymaganiami prawnymi dot. przedmiotu audytu);

  • prowadzanie audytu i opracowywanie dokumentacji audytowej.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (chemia, inżynieria produkcji, towaroznawstwo i pokrewne)

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w przemyśle – warunek konieczny;

  • minimum 3-letnie doświadczenie jako Audytor, w tym co najmniej rok jako Audytor Wiodący – warunek konieczny;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny;

  • prawo jazdy kat. B;

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych;

  • dobre umiejętności komunikacyjne, samodzielność i asertywność;

  • nastawienie na wysoką jakość pracy i umiejętność terminowej realizacji zadań.

Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym środowisku;

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia;

  • pakiet medyczny;

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym służbowy samochód.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)