Audytor Wewnętrzny

SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Kraków

8 dni temu

Szpital Uniwersytecki aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

Szczegółowy zakres obowiązków Audytora Wewnętrznego wynika z Ustawy o Finansach Publicznych.

  • Audytor Wewnętrzny przeprowadzając audyt wewnętrzny:
    • bada wiarygodność sprawozdania finansowego oraz sprawozdania z wykonania budżetu przez następcze sprawozdania,
    • dokonuje oceny adekwatności, efektywności i skuteczności systemów kontroli, w tym przestrzegania procedur,
    • dokonuje oceny przestrzegania zasady celowości i oszczędności w dokonywaniu wydatków, uzyskiwania możliwie najlepszych efektów w ramach posiadanych środków raz przestrzegania realizacji zadań i zaciągniętych zobowiązań,
    • dokonuje analizy obszarów ryzyka w zakresie działania komórki organizacyjnej, w której prowadzony jest audyt wewnętrzny.
  • Przygotowuje plan audytu wewnętrznego.
  • Ustala kolejność poddania obszarów ryzyka audytowi wewnętrznemu uwzględniając stopień ich ważności oraz uwzględniając czynniki organizacyjne.
  • Przeprowadzanie audytu wewnętrznego na wniosek kierownika komórki organizacyjnej.
Wymagania:
  • Audytorem wewnętrznym w jednostkach sektorach finansów publicznych może być osoba, która posiada kwalifikacje określone w art. 286 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2016 r. poz. 1870, z późn. zm., dalej jako ustawa).
  • Znajomość ustawy o finansach publicznych,
  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku,
  • Biegła znajomość programu Excel, Word,
  • Umiejętność współpracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w dynamicznym zespole
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Poznaj

Szpital Uniwersytecki w Krakowie jest wiodącym w skali kraju wielospecjalistycznym ośrodkiem medycznym. Jest to jednostka o bogatych tradycjach, a jej renomę przez dziesięciolecia budowały pokolenia lekarzy, których zawsze cechował wysoki poziom wiedzy i umiejętności praktycznych.

Poznaj stanowisko: Audytor

Audytor uczestniczy w projektach audytowych różnego typu, np. audytu finansowego czy operacyjnego. Audytor sprawdza, czy przedstawione przez firmę sprawozdania finansowe są zgodne z obowiązującymi przepisami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku przygotowuje również raporty podsumowujące swoją pracę oraz przedstawia firmie odpowiednie wnioski. Audytor powinien legitymować ...
Audytor Praca Audytor

Rekrutują z Praca.pl