Marka Monnari www.monnari.com.pl istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Obecnie firma jest liderem w segmencie eleganckiej, markowej odzieży dla Pań aktywnych i nowoczesnych, a zarazem lubiących podkreślać swoją kobiecość.

Monnari oferuje dwie, pełne sezonowe kolekcje (wiosna-lato, jesień-zima), odzwierciedlające światowe trendy mody, interpretowanej poprzez pryzmat ponadczasowej klasyki. Rozmaite linie odzieży uzupełnia szeroki wybór akcesoriów, począwszy od obuwia, poprzez torby, szale, aż po biżuterię. Własna wzorcownia, tandem doświadczonych projektantek i ludzie, dla których moda jest prawdziwą pasją składają się na sukces marki stawiającej na jedyny w swoim rodzaju, pełen wysublimowanej elegancji styl.

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Audytor wewnętrzny

Miejsce pracy: Łódź

Zakres zadań:

  • Identyfikacja i analiza ryzyk występujących w audytowanych obszarach oraz tworzenie mapy ryzyka
  • Wspieranie kierownictwa, w opracowywaniu i wdrażaniu mechanizmów kontrolnych, zarządzania ryzykiem
  • Realizacja zadań audytowych - zgodnie ze Standardami Profesjonalnej Praktyki Audytu Wewnętrznego
  • Monitorowanie postępów we wdrażaniu zatwierdzonych przez kierownictwo działań korygujących,
  • Przygotowywanie raportów z wykonywanej pracy wraz z przedstawianymi wnioskami i zaleceniami na potrzeby Zarządu oraz Rady Nadzorczej
  • Realizacja zleconych zadań doradczych
  • Przeprowadzanie okresowej oceny określonego obszaru Spółki pod kątem poziomu zagrożenia nadużyciami

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse i rachunkowość/ekonomia/zarządzanie/inżyniera produkcji/prawo/technologie informacyjne)
  • Doświadczenia min. 5 lat na podobnym stanowisku oraz wiedzy eksperckiej w jednej z wybranych dziedzin: rachunkowość, ekonomia, finanse, zarządzanie ryzykiem, prawo handlowe, technologie informacyjne – warunek konieczny
  • Mile widziane kwalifikacje zawodowe audytora wewnętrznego  ( ACCA, CIMA, CIA )
  • Umiejętności analizy dużych zbiorów danych, dociekliwości i wnioskowania
  • Skutecznej komunikacji, umiejętności pracy w zespole
  • Staranności i rozważności w działaniu
  • Nastawienia na ulepszanie procesów w firmie
  • Biegłej znajomości obsługi komputera: Word, Excel i Power Point
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz.1182 ze zm.).

Poznaj stanowisko: Audytor

Audytor uczestniczy w projektach audytowych różnego typu, np. audytu finansowego czy operacyjnego. Audytor sprawdza, czy przedstawione przez firmę sprawozdania finansowe są zgodne z obowiązującymi przepisami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku przygotowuje również raporty podsumowujące swoją pracę oraz przedstawia firmie odpowiednie wnioski. Audytor powinien legitymować ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl