Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

małopolskie, Kraków

2016-08-19

Informatyka / Programowanie

małopolskie
małopolskie

2016-08-26

Inżynieria / Projektowanie, Kontrola jakości

małopolskie, Kraków

Automation Test Engineer- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Informatyka / Programowanie / Inżynieria / Projektowanie / małopolskie / Kraków

Automation Test Engineer
Kraków
Automation Test Engineer
Kraków
Nr Ref.: 1067886
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego międzynarodowego klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy Test Automation Engineer.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za optymalizację pokrycia testowego na różnych poziomach, pisanie scenariuszy testowych dla testów automatycznych, regresji, eksploracyjnych. Ponadto Test Automation Engineer będzie odpowiedzialny za wdrażanie i przeprowadzanie testów automatycznych w środowisku oparty na Java.

Wymagane przynajmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze stosowaniem testów automatycznych aplikacji opartych na Java (np. JUnit, Cucumber). Znajomość i umiejętność pisania zapytań SQL. Doświadczenie pracy w środowisku agile. Bardzo dobry język angielski.

Klient proponuje pracę w międzynarodowym środowisku opartym o metodykę agile, pracę z nowoczesnymi technologiami i atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności. Ponadto firma oferuje ciekawe benefity ( w tym dodatkowe dni urlopowe!), elastyczne godzinny pracy, kursy językowe.

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie aktualnego CV w języku angielskim.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl