Podobne oferty pracy

Automatyk / Mechanik Utrzymania Ruchu

Zakłady Mięsne Nowak Sp. z o.o.

Jankowo Gdańskie (gmina Kolbudy)

Zakłady Mięsne Nowak powstały w 1991 roku. To jeden z najnowocześniejszych zakładów branży mięsnej na Pomorzu. Laureat wielu nagród i wyróżnień, nie tylko branżowych.

Dołącz do nas jako

Miejsce pracy: Jankowo Gdańskie (gmina Kolbudy)

Zadania na stanowisku:

  • Zapewnianie ciągłości procesu produkcji poprzez bieżące naprawy i diagnostykę maszyn oraz urządzeń produkcyjnych;
  • Nadzorowanie właściwej realizacji zadań serwisowych wykonywanych przez firmy zewnętrzne;
  • Dokonywanie okresowych i prewencyjnych przeglądów oraz remontów maszyn i urządzeń;
  • Nadzorowanie poprawności dokumentacji technicznej;
  • Wprowadzanie modyfikacji w sterownikach maszyn;
  • Diagnozowanie i usuwanie drobnych usterek;
  • Realizowanie prac prewencyjnych.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego (w zakresie np. mechaniki, automatyki, elektryki, elektroniki, robotyki);
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej, schematów automatyki i schematów elektrycznych;
  • Wiedzy w zakresie automatyki przemysłowej, elektryki, mechaniki ogólnej oraz układów sterowania;
  • Aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do ich wykonania);
  • Doświadczenie zawodowe w wymienionym zakresie będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętności analizowania i diagnozowania stanów awaryjnych;
  • Mile widziane uprawnienia SEP 1kV.

Zapewniamy:

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego pod okiem doświadczonych ekspertów;
  • Po okresie próbnym bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • Wynagrodzenie + premie wypłacane zawsze na czas;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu;
  • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym.

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl