Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1785279, z dnia 2017-09-21

Endline Consulting

jest firmą specjalizującą się w programowaniu różnego typu systemów automatyzacji przemysłowej, robotów paletyzujący, systemów zautomatyzowanych linii przemysłowych, LGV (Laser Guided Vehicles) – zautomatyzowanych wózków widłowych z nawigacją laserową oraz robotów typu „Gantry”. Dodatkowo Endline Consulting oferuje usługę doradztwa związanego z systemami automatyzacji przemysłowej.

Nasze projekty skoncentrowane są Głównie w Europie, Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie.

 Nie masz doświadczenia, ale chcesz je zdobyć? Jesteś gotowy by zdobyć nowe doświadczenie?
Dołącz do nas i "od zaraz" pracuj na stanowisku:

Automatyk - Programista PLC

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku powinna mieć szeroką wiedzę na temat robotów przemysłowych, systemów automatyzacji przemysłowej, sterowników, komputerowych systemów sterowania, przemysłowych układów kontrolno – pomiarowych.
Powinna posiadać wiedzę z zakresu programowania PLC w językach ST, IL, LD oraz FBD.
Programista PLC będzie odpowiedzialny m.in. za przygotowanie projektów od podstaw, start – up robotów kartezjańskich, antropomorficznych, robotów typu SCARA lub „gantry", LGV – Laser Guided Vehicle, przeprowadzanie testów w fabryce (siedziba we Włoszech) oraz uruchomienie systemu w fabryce klienta (głównie Europa i Stany Zjednoczone).

Przed podjęciem wyżej wymienionych obowiązków, osoba na tym stanowisku przejdzie szereg szkoleń z wyżej wymienionych zagadnień trwających 3 – 6 miesięcy we Włoszech, aby była w pełni przygotowany do wykonania powierzonych jej zadań z najwyższą starannością.

Wymagania

  • magister inżynier po kierunku automatyka/mechatronika/robotyka/elektronika/ lub pokrewnych
  • POSZUKUJEMY RÓWNIEŻ OSÓB BEZ DOŚWIADCZENIA - oferujemy szkolenia
  • doskonałe umiejętności interpersonalne i zdolność do pracy w zespole oraz pod presją
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (znajomość języka włoskiego lub innego będzie dodatkowym atutem)
  • silnie ugruntowana wiedza techniczna
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • znajomość języków programowania PLC (znajomość innych języków programowania będzie dodatkowym atutem)
  • dyspozycyjność do podróżowania – większość czasu będzie spędzona w siedzibie we Włoszech lub na projektach głównie w Europie oraz Stanach Zjednoczonych.
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w międzynarodowym środowisku oraz zdobywanie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się gałęzi przemysłu
  • konkurencyjne wynagrodzenie zgodnie z najwyższymi poziomami rynkowymi
  • atrakcyjny pakiet premiowy podczas pobytów za granicą
  • szkolenia przygotowawcze we Włoszech
  • wdrożenie zawodowe dla osób bez doświadczenia - bogaty system szkoleń

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl