Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   dolnośląskie    praca zdalna   za 2 dni wygasa
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy

Autor tekstów

Grupa Ergo Sp z o.o
Wrocław
praca stacjonarna
3530 dni temu

Jeśli masz w sobie determinację, pozytywne nastawienie oraz chęć pracy w kreatywnym zespole mamy dla Ciebie interesującą ofertę pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Zakres obowiązków:
  • tworzenie tekstów, opracowań zwartych, publikacji zgodnie z wytycznymi
  • redagowanie tekstów na podstawie otrzymanych i zebranych materiałów
  • zbieranie danych statystycznych oraz materiałów źródłowych
Wymagania:
  • talent pisarski oraz swoboda w pisaniu, tzw. lekkie pióro
  • bardzo dobra znajomość zasad poprawnej polszczyzny
  • umiejętność komunikowania się w sposób jasny i zrozumiały
  • inicjatywa i kreatywność w działaniu
  • analityczne myślenie
  • samodzielność
  • znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pisaniu tekstów
  • mile widziane wykształcenie wyższe lub osoby w trakcie studiów
Oferujemy:
  • interesującą pracę w rozwijającej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
  • przyjazne warunki pracy w młodym zespole
  • świeżo parzoną kawę oraz atrakcyjne miejsce pracy w centrum Wrocławia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)