Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    6 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Back-End Developer

PGB Human Resources
Warszawa
praca stacjonarna
2804 dni temu

Agencja Rekrutacyjna PGB HR dla swojego stałego Klienta – agencji reklamowej/interakcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: BE_0716_WAR_BUD
Opis stanowiska:
  • Tworzenie oprogramowania,
  • Tworzenie dokumentacji,
  • Code review,
  • Realizacja nowych projektów i wsparcie programistów w trwających obecnie projektach.
Wymagania:
  • Dobra znajomość przynajmniej jednego frameworka MVC,
  • Dobra znajomość PHP lub Python,
  • Co najmniej rok doświadczenia w MySql lub PostgreSql,
  • Podstawowa znajomość HTML/CSS/JavaScript,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji technicznej.
  • Mile widziane:
  • Znajomość frameworków frontend (np. Backbone),
  • Doświadczenie w tworzeniu API,
  • Znajomość nierelacyjnych baz danych (np. Mongo).
Oferujemy:
  • Elastyczne podejście do sytuacji pracownika oraz projektów przez niego realizowanych,
  • Dogodną formę zatrudnienia – UOP, B2B,
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Luźną atmosferę w pracy,
  • Wyjazdy integracyjne.

IT and TELECOM

recruitment practice
Rekrutacja pracowników
w IT i telekomunikacji
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).
PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre
Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com