Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Backend / Database Developer

Hurra Communications Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
2324 dni temu
Miejsce pracy: Kraków
Kilka słów o nas

Hurra Communications GmbH z siedzibą w Stuttgarcie jest jedną z największych agencji działających na rynku reklamy w wyszukiwarkach internetowych. Od ponad 10 lat jesteśmy obecni w Krakowie, gdzie zatrudniamy ponad 90 osób tworzących narzędzia ułatwiające marketing internetowy. Nasz zespół chcemy rozszerzyć o doświadczonego Backend / Database Developer.

  • Umowa na czas nieokreślony
  • Elastyczne godziny pracy
  • Miejsce pracy: Kraków
Co oferujemy
  • Pracę przy tworzeniu rozbudowanych systemów, działających w modelu SaaS, które w złożony sposób wykorzystują API Google oraz Microsoft,
  • Efekty pracy widoczne już w krótkim czasie, dzięki metodyce SCRUM oraz Continuous Delivery,
  • Implementację rozwiązań wspierających marketing internetowy dużych i znanych międzynarodowych firm z branży retail, travel oraz banking,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
Kandydat powinien
  • Bardzo dobrze znać jeden z następujących języków programowania: Python, Perl. Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe,
  • Mieć doświadczenie w projektowaniu i optymalnym wykorzystywaniu baz danych, znać język SQL,
  • Być sumiennym, pracowitym, dokładnym i komunikatywnym oraz otwartym na poznawanie nowych technologii i języków programowania,
  • Znać język angielski w mowie i w piśmie, w stopniu pozwalającym na sprawną komunikację w kwestiach technicznych,
  • Znać system operacyjny Linux, mieć doświadczenie w tworzeniu aplikacji www.
Dodatkowymi atutami będzie
  • Doświadczenie w projektowaniu API oraz skalowalnych, rozproszonych systemów informatycznych,
  • Doświadczenie w wykorzystaniu i modyfikacji oprogramowania Open Source,
  • Znajomość: MySQL, Redis, Elasticsearch, Docker, RabbitMQ,
  • Znajomość: systemów kontroli wersji (git), technik Code Review, TDD, testowania automatycznego, doświadczenia w pracy w z Continuous Integration / Delivery,
  • Wykształcenie wyższe o specjalizacji informatyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewne.
Dodatkowe atuty pracy w Hurra
  • Opieka medyczna w LuxMed dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bardzo dobre warunki finansowe
  • Program rekomendacji
  • Eventy i spotkania integracyjne
  • Przekąski, owoce, napoje
  • Swoboda działania, indywidualne podejście
  • Karta Multisport