Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik kawiarni McCafe

    McDonald's Polska Sp. z o.o.   Kłodzko    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   25,25 - 26,50 zł brutto/godz.
    5 dni
    Co będziesz robić? Przygotowywać burgery, desery i inne pyszności; Sprzedawać je; Kompletować i wydawać zamówienia; Dbać o porządek; Czego szukamy? Chęci do pracy; Otwartości i komunikatywności; Umiejętności pracy w zespole; Pssst: Nie musisz mieć doświadczenia w gastronomii -...
  • Kasjer / Kasjerka / Bufetowy / Bufetowa

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    5 dni
    OBOWIĄZKI: Obsługa kasy fiskalnej. Wydawanie posiłków. Drobne prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy

Barista

SO!COFFEE
Legnica, Legnica, Wrocław
praca stacjonarna
2782 dni temu

Jeśli szukasz pomysłu na pracę, chcesz zdobyć nowe doświadczania i umiejętności, lubisz kontakt z ludźmi i jesteś otwarty/a na wyzwania – zgłoś się do nas!

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Barista

w kawiarni SO!COFFEE w:
Koszalinie, Białymstoku, Krakowie, Warszawie, Piasecznie, Wrocławiu, Legnicy, Grudziądzu, Łodzi, Rzgowie, Lublinie, Opolu, Dąbrowie Górniczej, Katowicach, Częstochowie, Sosnowcu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Poznaniu, Komornikach, Bielsku-Białej, Włocławku oraz Kielcach

Kogo szukamy?
  • Osób otwartych, zaangażowanych, nastawionych pozytywnie do świata,

  • Chętnych do nauki, lubiących wyzwania, nie bojących się pracy i w miarę dyspozycyjnych,

  • Wesołych, towarzyskich, pełnych energii,

  • Z doświadczeniem lub do przyuczenia – najważniejsze są chęci!

  • Z ważną książeczką do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Co oferujemy?
  • Elastyczny grafik,

  • Szkolenia,

  • Uczestnictwo w rozwoju sieci, możliwość rozwoju i awansów.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z 1997 r., poz.883)”
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

Niniejszym informuję Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Szczegóły tego dotyczące znajdziesz poniżej.

  1. Administrator danych osobowych
    My, Lagardere Travel Retail sp. z o.o. z siedzibą w 02-486 Warszawa ul. Aleje Jerozolimskie 174, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych.
    W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@lagardere-tr.pl, tel. 0048 22 572 32 99; lub pisemnie na adres naszej siedziby, wskazany w pkt. I.
  2. Cele i podstawy przetwarzania
    w celu przeprowadzanie procesu rekrutacji pracownika/współpracownika, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
  3. Odbiorcy danych
    Twoje dane udostępniane są partnerom biznesowym administratora
  4. Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
    Nie przekazujemy Twoich danych poza teren Polski/EU/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  5. Okres przechowywania danych
    Twoje dane pozyskane w celu rekrutacji przechowujemy przez czas konkretnej rekrutacji – nie dłużej niż 3 miesiące od momentu rozpoczęcia przetwarzania (jeżeli nie wyraziłeś zgody na dalsze przetwarzanie). Nie dłużej niż 3 lata od momentu zebrania danych osobowych (jeżeli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie dłuższe niż dla potrzeb konkretnej rekrutacji, w szczególności dla potrzeb przyszłych rekrutacji)
  6. Twoje prawa
    Przysługuje Ci:
    1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
    2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
    3. prawo do usunięcia.
      Jeżeli Twoim zdaniem nie ma podstaw do tego, abyśmy przetwarzali Twoje dane, możesz żądać, abyśmy je usunęli;
    4. ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych;
    5. prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie Twojej zgody, jeżeli są przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz prawo żądania, aby Twoje dane zostały przez nas przesłane bezpośrednio innemu administratorowi, o ile środki techniczne na to pozwalają;
    6. prawo do wniesienia skargo o organu nadzorczego.
      Jeżeli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem, możesz złożyć w tej sprawie skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
    7. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
      W każdej chwili masz prawo cofnąć zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych, które przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.
      W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@lagardere.pl, lub zadzwoń pod numer telefonu: 0048 22 572 32 99. Przed realizacją Twoich uprawnień będziemy musieli upewnić się, że Ty to Ty, czyli odpowiednio Cię zidentyfikować.
  7. Informacja o wymogu/dobrowolności podania danychPodanie przez Ciebie danych jest:dobrowolne
    Jeżeli nie podasz danych:proces Twojej rekrutacji nie zostanie wdrożony.