Barista

Green Caffe Nero

Warszawa

7 dni temu

Dołącz do nas!

Poszukujemy doświadczonych, otwartych i nie bojących się wyzwań miłośników kawy na stanowisko:

Barista
Miejsce pracy: Warszawa


Kogo szukamy?

 

Praca w naszych kawiarniach wymaga zaangażowania i prawdziwej pasji, dlatego poszukujemy pogodnych, pełnych pasji ludzi, którzy lubią nowe przygody a rozmowę traktują jako przyjemność. Dodatkowymi atutami będą ciekawe zainteresowania, zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole oraz pracowitość.

 

Kim jesteśmy?
  • Jesteśmy ludźmi od kawy, którzy mają fajne kawiarnie z dobrym, świeżym jedzeniem. Zależny nam, aby klienci po wyjściu z naszych kawiarni czuli się lepiej niż przed wizytą w nich.
  • W czasie naszej kawiarnianej podróży chcemy tworzyć więzi a nie kontakty.
  • Jesteśmy autentyczni.
  • Dbamy o innych.
  • Uwielbiamy naszych baristów, naszych ekspertów od kawy – to oni są sercem i duszą naszej marki, naszą najlepszą reklamą.
  • Pomagamy się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności i awansować na ciekawe stanowiska.

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Barista

Barista to osoba, która zajmuje się wybieraniem, parzeniem oraz podawaniem kawy. Praca baristy kręci się wokół kawy. Zawód ten wywodzi się z Włoch i jest tam bardzo szanowaną profesją. Do obowiązków baristy należy: podanie kawy tak, aby wyeksponować jej aromat i smak. A także dbanie o jakość ziaren, ich przechowywanie, mielenie oraz dbanie o sprawność maszyn do espresso. ...
Barista Praca Barista

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl