Barman / Kelner

Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o. Sp. k.

Bydgoszcz

5 dni temu

HOTEL SŁONECZNY MŁYN to jedyny położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy, który powstał dzięki zaadaptowaniu na cele usługowe XIX-wiecznego młyna zbożowego. Aranżacja wnętrza w hotelu nawiązuje do stylu wnętrzarstwa rodem z początku XX wieku. Występują więc tu elementy secesyjne i detale Art Deco.

Wystrój na poszczególnych piętrach hotelu jest pomyślany według przemijających pór roku: wiosny, lata, jesieni, zimy. Dzięki temu każdy nocleg w naszych progach, będzie niezapomnianą przygodą. Ponadto obiekt otacza malowniczy ogród z bezpośrednim dostępem do zejścia nad samą rzekę.

To malownicze położenie w połączeniu z wysoką jakością świadczonych usług i bogatym zapleczem, oprócz zapewnienia komfortowych noclegów, pozwalają również zorganizować w naszym obiekcie wieczór panieński, wesele czy konferencję.

Do dyspozycji gości hotelowych są:

  • restauracja
  • sale konferencyjne
  • sale weselne
  • spa

Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o. Sp. K.****

Od 4 lat najlepszy hotel w Bydgoszczy

Poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zadania:
  • Obsługa gości w restauracji hotelowej oraz barze
  • Przygotowywanie sali śniadaniowej
  • Przygotowywanie sali konferencyjnej oraz przerw kawowych
  • Przyjmowanie zamówień i obsługa gości
  • Szybkie reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób gwarantujący pełną satysfakcję gości
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość z dziedziny przygotowania napoi alkoholowych i bezalkoholowych
  • Doświadczenie w zawodzie barmana, a także baristy,
  • Znajomość klasycznych coctaili i drinków,
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji, poczucie humoru
  • Optymizm, sumienność i zaangażowanie
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych i zaangażowania  /zasadnicze  + premia/
  • Pracę w przyjemnej atmosferze w prestiżowym  4 **** hotelu w Centrum Bydgoszczy
  • Możliwość rozwoju i awansu
W ofercie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez spółki wchodzące w skład Grupy Spółek* reprezentowaną przez Administratora Danych Osobowych BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Sp. K. dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

* Aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy Spółek:
- BZK Group Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bakoma Sp. z.o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Polskie Młyny S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Komagra Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bioagra-oil S.A. ul. Przemysłowa 64, 43-100 Tychy
- Bioagra S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa

Spółki wchodzące w skład Grupy Spółek są administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Barman

Barman to osoba, która zajmuje się profesjonalnie kompleksową obsługą klienta w zakładach gastronomicznych (np. bary, restauracje, dyskoteki, puby, kawiarnie, hotele), a także prowadzi dokumentację sprzedaży i rozliczenia kelnerskie. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: robienie różnorodnych drinków oraz udzielanie informacji dotyczących drinków, potraw i sposobów ich przyrządzania. ...
Barman Praca Barman

Rekrutują z Praca.pl