Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager / Asystent Kupca

GOMEZ
wielkopolskie, Suchy Las (pow. poznański), Poznań
praca stacjonarna
2334 dni temu

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, Twin-set, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne.

Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Suchy Las (pow. poznański), Poznań

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie produktami w podległej kategorii (analiza odsprzedaży, domawianie produktów, zarządzanie ceną),
  • Stały kontakt z dostawcami,
  • Zarządzanie stanami magazynowymi,
  • Kontrola i monitoring rynku,
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie (marketing, magazyn, salony stacjonarne),
  • Szkolenia produktowe.

Wymagania:

  • Zmysł analityczny,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość marek i trendów mody,
  • Dokładność, skrupulatność,
  • Zdolności negocjacyjne i organizacyjne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy w zespole,
  • Mobilność,
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • proces adaptacji pod kierunkiem Lidera zespołu
  • możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur organizacyjnych GOMEZ
  • kartę MultiSport i pakiet socjalny (opieka medyczna)
  • atrakcyjne rabaty pracownicze na asortyment dostępny w salonach GOMEZ
  • imprezy integracyjne
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji spółek z Grupy Gomez (ul. Diamentowa 9, 62-002 Suchy Las, będące współadministratorami danych) i akceptuję Politykę prywatności | HR Gomez Rekrutacja). Dane osobowe wymagane do wzięcia udziału w rekrutacji to: imię i nazwisko, dane adresowe, e-mail, telefon, dane dot. wykształcenia, doświadczenia, umiejętności i uprawnień, wskazane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, określone jako wymagane. Podanie tych danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwia udział w rekrutacji. Szczegółowe informacje dotyczące współadministratorów, zasad przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych i Twoich praw zawarte są w naszej Polityce prywatności | HR Gomez Rekrutacja.