Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

OUTRACE Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2518 dni temu

Ogłoszenie numer: 1643616, z dnia 2017-05-25

Outrace jest producentem najwyższej jakości oświetlenia LED sprzedawanego na całym świecie. Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań oświetleniowych. Outrace jest doskonałym miejscem dla ludzi otwartych, kreatywnych i lubiących nowe wyzwania. Obecnie otwieramy oddział w Polsce.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całokształt działań promocyjnych i reklamowych, mających tworzyć wizerunek marki na polskim  rynku. Dodatkowo będzie zajmować się analizą rynku, tworzeniem i wdrażaniem strategii marketingowej firmy, planowaniem i realizacją budżetów marketingowych.

Zadania:

  • Opracowanie strategii marketingowej, komunikacji i PR
  • Przygotowanie i wdrażanie kampanii wizerunkowych i promocyjnych
  • Analiza otoczenia zewnętrznego firmy w celu maksymalizacji możliwości rynkowych
  • Planowanie i przeprowadzanie kampanii marketingowych
  • Tworzenie i zarządzanie skuteczną marketingowo treścią na stronie internetowej, portalach społecznościowych
  • Opracowywanie i redagowanie materiałów reklamowych, graficznych
  • Bieżące wsparcie w zakresie aktywizacji sprzedaży
  • Opracowywanie oraz kontrola realizacji budżetu marketingowego

Wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w obszarze oświetlenia LED na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań i kampanii reklamowych
  • Doświadczenie w pisaniu tekstów przeznaczonych pod pozycjonowanie oraz w redagowaniu treści marketingowych
  • Znajomość narzędzi: Google Adwords, Google Analytics, Excel, etc.
  • Nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikacyjne oraz organizacyjne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość realizowania ciekawych projektów
  • Pracę w dobrej, kameralnej atmosferze
  • Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy