Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

COBI S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2317 dni temu

COBI S.A. polska firma z branży zabawek zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • kompleksowe zarządzanie markami (wprowadzenie na rynek, tworzenie i realizacja kampanii reklamowych, tworzenie komunikacji dla marek)
  • nadzorowanie budżetu marketingowego w obszarze swoich marek
  • współpraca z agencjami reklamowymi i domem mediowym, drukarniami
  • współpraca z działem importu i sprzedaży
  • współpraca z klientami hurtowymi
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu OFFICE
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • konieczne doświadczenie w sektorze FMCG
Oferujemy:
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę związaną z możliwościami rozwoju na rynku globalnym
  • duży zakres samodzielności przy realizacji zadań

Poznaj

COBI S.A

Firma Cobi S.A. zajmuje się produkcją, importem i dystrybucją zabawek takich jak: klocki konstrukcyjne, lalki, modele do sklejania i kolekcjonowania, zabawki interaktywne, a nawet gry komputerowe. Naszym priorytetem jest dbanie o wysoką jakość zabawek.