Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

Abriga
Radom
praca stacjonarna
2225 dni temu

Abriga to międzynarodowa firma z branży kosmetycznej. Działamy w służbie piękna i tworzymy je z pasją. W każdym aspekcie naszej pracy jakość stoi na pierwszym miejscu. Sprawiamy, że nasi klienci, kontrahenci i współpracownicy czują się wyjątkowo, ponieważ w Abriga ludzie są najważniejsi.

Chcesz pracować na rzecz piękna, współtworzyć produkty o perfekcyjnym designie, które wywołują w naszych klientach efekt wow, realizować projekty o globalnym charakterze, zarządzać wspaniałym zespołem i opiekować się wyjątkową marką? U nas każdego dnia będziesz realizować swoje zawodowe marzenia.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

  • Przygotowanie i wdrożenie strategii działań brand marketingowych dla nowej marki w ramach założeń budżetowych,
  • Poszukiwanie nowych obszarów rozwoju i wdrażanie produktu na rynek, w tym planowanie potrzebnych działań marketingowych, obecności na targach, kongresach,
  • Bieżące śledzenie i typowanie wydarzeń, eventów, targów branżowych, będących potencjalnym obszarem działań firmy,
  • Przygotowanie i koordynacji kampanii i działań reklamowych w „tradycyjnych” i „ nowych” mediach,
  • Współpraca oraz komunikacja z innymi działami firmy oraz agencjami reklamowymi, drukarniami, grafikami w celu skutecznej realizacji projektów brandingowych,
  • Wybór i implementacja odpowiednich narzędzi komunikacyjnych, analitycznych i reklamowych,
  • Analiza otoczenia rynkowego oraz monitorowanie działań konkurencji na podstawie danych rynkowych, analiza wydajności marek i nowych produktów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – marketing lub pokrewne,
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu marką lub kategorią produktową,
  • Wysoka świadomość biznesowa, znajomość trendów konsumenckich, narzędzi marketingowych i orientacja na wynik,
  • Umiejętność przygotowania harmonogramu projektu i planowania budżetu,
  • Umiejętność kreacji materiałów reklamowych we współpracy z grafikami,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Znajomość branży beauty i aktualnych trendów,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Realizację zadań w ambitnym i nastawionym na sukces zespole,
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju i sukces powierzonej marki,
  • Pracę w stylu fit: świeże owoce i kartę FitProfit.
Administratorem danych jest Abriga Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Radom 26-600, Staromiejska 8/12. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.