Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 godz.
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

Verona Products Professional Sp. z o.o.
mazowieckie, Andrzejów Duranowski, Sochaczew (50 km od Warszawy)
praca stacjonarna
3368 dni temu

Firma Verona Products Professional poszukuje pracownika na stanowisko :

Miejsce pracy: Andrzejów Duranowski, Sochaczew (50 km od Warszawy)

Zadania:
  • opracowywanie i nadzór nad wdrażaniem strategii marketingowej dla przypisanych produktów
  • przygotowywanie koncepcji wprowadzania na rynek nowych produktów
  • kreowanie i wdrażanie produktów kosmetycznych
  • pozycjonowanie produktów wobec marek dostępnych na rynku
  • przygotowywanie materiałów reklamowych oraz wsparcia sprzedaży
  • budowanie wizerunku firmy oraz wybranych grup produktowych
  • monitorowanie poziomu rentowności produktów, pozycji produktów względem konkurencyjnych marek oraz analiza trendów rynkowych
  • współpraca z agencjami reklamowymi, agencjami graficznymi
  • współpraca z producentami opakowań, drukarniami w kraju i za granicą
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku( obejmujące
  • znajomość kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy oraz perfumerie.)
  • biegła obsługa aplikacji biurowych (pakiet MS Office)
  • minimum podstawowa umiejętność pracy w programie Photoshop lub Corel Draw
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • wysoka komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, szybkość działania
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)